Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Babalar Günü Hediyesi Ne Alınır? Ne Olabilir?

(3 oy, 5.00 / 5)
Yazar: M. Deniz Aray | Kategori: Babalar Günü | Tarih: 29 Mayıs 2010 | 6317 kez okundu

 

İlk babalar günü hediyesi seçimi yaparken alacağınız hediye ne olursa olsun babaya özel bir mesaj ile hediyeyi özelleştirebilirsiniz. İlgi alanlarını düşünün. Hangi takımı tutuyor, spor yapmaktan hoşlanıyor mu? İş yerinde masası üzerinde ve gözünün önünde durabilecek neler olabilir? İlgi alanına göre hediye seçin ve seçtiğiniz hediyeyi de kişiselleştirin (babaya özel olsun). İşte size yardımcı olacak birkaç ilk babalar günü hediye fikirleri.

 

İlk Babalar Günü İçin Hediye Fikirleri

Masasının Üstüne Koyabileceği Dijital Fotoğraf Çerçevesi

Mesela teknolojik ürünlerden hoşlanıyorsa ona standart bir çerçeve almak yerine iş yerinde masasının üzerine koyabileceği bir dijital fotoğraf albümü düşünebilirsiniz. Bebek ile geçirdiği anların fotoğrafları “slide show” olarak dijital çerçevede ardı ardına görüntülenecektir.

 

Taze Baba T-Shirt'ü :)

Üzerinde “Taze Baba” yazan baskılı bir ürün düşünebilirsiniz. Bu bir “mug” bardak, bir “t-shirt” veya benzeri bir ürün olabilir. Uygun bir espri bulabilirseniz seçtiğiniz ürünün üzerine baskı yaptırıp hediye olarak verebilirsiniz. Hediyeyi mutlaka özelleştirin. Değişik mesajlarınızı hediye vasıtasıyla verebilirsiniz. Örneğin “Babacığım traş olmayı ihmal etme, bıyıkların beni öperken batmasın”… yazılı bir kart ile uygun bir hediye vermeyi düşünebilirsiniz.

 

Yürüyüş Yaparken Bebeği Yanında/Sırtında Taşısın

“Outdoor”a meraklıysa, doğa sporu veya yürüyüş yapmayı seviyorsa, bu tip etkinliklerde bebeği de sırtında veya yanında taşıyabileceği bir çanta olabilir. “Babacığım beni de yanında götür” gibi mesaj içeren bir kartla hediye olarak verebilirsiniz.

 

Bebeğin ağzından bir mektup ve yanında küçük ve şirin bir hediye de verebilirsiniz.

Seçeceğiniz hediye ne olursa olsun ilk babalar günü için mutlaka kişiselleştirin. Bebeğin dilinden konuşturun mesajlarınızı. “Babacığım seni çok seviyorum” cümlesini okumak bile onu çok duygulandıracak ve belki de hediyenin kendisinden daha mutlu edecektir.

Hediye almadan önce tikokupon kullanmayı unutmayın. Hediyelik ürün kuponları için http://tikokupon.com/indirim-kuponlari/hediyelik-urunler/ sayfasına bakın. Nasıl olacağı her bir kuponda belirtilmiş...


 


Makale Kaynağı: M. Deniz Aray - MakaleMarketi.com

___________________________________________________________________

___________________________________________________________________

Yorumlar geçici bir süre için sadece üyelerin kullanımına açıktır.

Makale Yazın

Üye girişi yaparak siz de makale yazabilir, web sitenize yönlendirme yaparak veya iletişim bilgilerinizi ekleyerek kişisel/kurumsal popüleritenizi arttırabilirsiniz. Makale yazmaya başlamak için Şimdi Kaydolun!

Araştırın

Araştırmasını yaptığınız konuyla ilgili kelimeyi girip "Ara" butonuna basınız. Alakalı sonuçlar listelenecektir.